Vecos telefonus nododiet pārstrādei

Šķiet, ikvienam no mums mājās ir kāds vecs mobilais telefons, kas netiek un arī netiks izmantots. Kā izrādās, ar šādiem veciem, šķietami nevajadzīgiem lūžņiem iespējams nopelnīt naudu – vairāki uzņēmumi nodarbojas ar veco telefonu uzpirkšanu, pēc kuras tie tiek sūtīti uz Āziju, izjaukti un pārstrādāti detaļās. Savācot vecos telefonus arī no saviem radiem un draugiem, iespējams nopelnīt vēl vairāk.

Piedalieties pārvākšanās darbos

Šis piepelnīšanās veids ir vairāk piemērots vīriešiem, jo pārvākšanās darbi, kā zināms, saistās ar fizisku piepūli, pārnēsājot dažādas smagas un ne tik smagas lietas. Šādi darbi parasti notiek pēc iepriekšējās vienošanās, un tiek piedāvāti dažādās interneta vietnēs.

 

Pārvadājiet pasažierus

Mūsdienās, kā zināms, ar mobilo aplikāciju starpniecību iespējams izsaukt ne vien taksi, bet arī privāto transportu, kas atrodas kaut kur tuvumā. Lai ar ko tādu nodarbotos nepieciešams transportlīdzeklis un degviela, tomēr šis ir lielisks veids kā piepelnīties un plānot savu “darba” laiku.Kļūstiet par skrejlapiņu jeb flaieru izplatītāju

Daudziem šis darbs varētu arī neiet pie sirds, tomēr mūsdienās vairāki uzņēmumi ir gatavi to skrejlapiņu izplatītājiem maksāt vairākus desmitus eiro, turklāt, šis darbs neaizņem daudz laika.

Pārdodiet savas nevajadzīgās lietas

Šis darbs ir īpaši piemērots sievietēm. Šķiet, ikvienam no mums mājās ir drēbes, kas vairs neder, nepatīk vai ir novalkātas, tomēr kādam citam šīs drēbes var būt pat ļoti noderīgas. Mūsdienās, īpaši interneta vidē, ir pieejami daudz un dažādi veidi un vietnes, kur par demokrātiskām cenām noandelēt savas vecās drēbes citiem interesentiem. Tāpat iespējams pārdot arī, piemēram, grāmatas, mūzikas ierakstus, filmas un spēles. Jāpiemin, ka pārdot nevajadzīgās lietas iespējams ne vien internetā, bet arī tā, kā senāk, proti, rīkojot piemājas krāmu tirdziņu.

Kļūstiet par fokusa grupu dalībnieku

Ir tūkstošiem uzņēmumu, kuri jauna produkta ieviešanā pielieto fokusa grupu aptaujas, izzinot to viedokli par konkrēto produktu. Tā kā ikvienam uzņēmumam ir būtiski, lai to produkts būtu pieprasīts un peļņu nesošs, tie ir gatavi daļu finanšu kapitāla novirzīt viedokļa iegūšanai no fokusa grupu dalībniekiem. Viss, kas nepieciešams no jūsu puses, ir atbilstība kandidāta aprakstam un jūsu viedoklis par konkrēto produktu.

Tvītojiet un pelniet

Ja jums ir ievērojams skaits sekotāju sociālajā vietnē “Twitter”, jums ir iespēja pelnīt ar sponsorētu vēstījumu adresēšanu saviem sekotājiem. Jūsu peļņas apmērs veidojas atkarībā no, piemēram, jūsu sekotāju skaita un konta vecuma. Lai sāktu pelnīt tvītojot, reģistrējieties, piemēram, “SponsoredTweets” vai “PaidPerTweet”.

Pārdodiet savus pierakstus

Ja esat cītīgi stundu vai lekciju apmeklētāji, un jums padodas pierakstu veidošana, piereģistrējieties attiecīgās interneta vietnēs un pārdodiet savus pierakstus studentiem, kas nav tik apzinīgi un centīgi kā jūs. Protams, ideālā variantā tos ieteicams pārdot, pārrakstītus datorrakstā, bet, ja jums ir glīts rokraksts, variet tos pārdot arī rokrakstā.

Kļūstiet par pasniedzēju internetā

Ja jums ir kādas zināšanas vai prasmes, ar kurām varat un vēlaties dalīties ar citiem, veidojot dažādas video pamācības, varat izmēģināt, piemēram, pakalpojumu “SkillShare” vai kādas citas, līdzīgas interneta vietnes. Jūsu peļņa veidosies atkarībā no jūsu video pamācības vai lekciju kursa popularitātes, bet, kā rāda pieredze, arī slikti apmeklētas lekcijas nes zināmus ienākumus.

Pārdodiet savus darinājumus interneta vietnē “Etsy”

Ja jums ir talants dažādu māksliniecisku lietu gatavošanā vai ja jums ir plaša kādu antikvāru lietu vai drēbju kolekcija, jūs varat mēģināt kļūt par biedru daiļamatnieku interneta vietnē “Etsy” un gūt peļņu. Tiesa gan, daļu peļņas pārdevējiem nākas atdot “Esty”, bet tas ir tā vērts. Jāpiemin, ka šeit pulcējas daiļamatnieki un pircēji no visas pasaules.